Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine erişmeyiniz.

Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerindeki telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece Mercedes Benz Kamyon Finansman A.Ş.’ye aittir. Bilgiler, Mercedes Benz Kamyon Finansman A.Ş.'nin yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamazlar. Kaynak göstererek alıntı yapılabilir.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Bu internet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. Mercedes Benz Kamyon Finansman A.Ş. bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan Mercedes Benz Kamyon Finansman A.Ş. ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Gerek bu internet sitesinden bağlantılar verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine bağlantıların riski, kullanıcıya aittir. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri Mercedes Benz Kamyon Finansman A.Ş. tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır.

Mercedes Benz Kamyon Finansman A.Ş., bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

 

MBKF'Yİ DENETLEMEYE YETKİLİ DENETİM ORGANLARI

 

Mali Suçları Araştırma Kurulu

Posta Adresi       T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı, Devlet Mahallesi Dikmen Caddesi No:12 06420 Çankaya / ANKARA

Telefon                +90 (312) 415 29 00

Faks                       +90 (312) 415 23 12

İnternet Sitesi   https://masak.hmb.gov.tr/

 

Sermaye Piyasası Kurulu

Posta Adresi      Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı (Eskişehir Yolu) No:156  06530 Çankaya / ANKARA

Telefon                +90 (312) 292 90 90

Faks                       +90 (312) 292 90 00

İnternet Sitesi   https://spk.gov.tr/

 

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası

Posta Adresi      Hacı Bayram Mah. İstiklal Cad. No:10 06050 Ulus Altındağ Ankara

Telefon                +90 (0312) 507 5000

Faks                       +90 (0312) 507 5640

İnternet Sitesi   https://www.tcmb.gov.tr/

 

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu

Posta Adresi      Büyükdere Cad. No:106 Esentepe Şişli/İSTANBUL

Telefon                +90 (212) 214 50 00

İnternet Sitesi   https://www.bddk.org.tr/