Hakkımızda

Hakkımızda

 

Mercedes-Benz Kamyon Finansman A.Ş.

2000 yılında faaliyetine Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. olarak başlamış ve 2022 yılında ağır ticari araçların finansman desteğini devam ettirmek üzere faaliyetine yeni şirket yapısı ve Daimler Sigorta Aracılık Hizmetleri’nin sigorta hizmeti ile birlikte devam etmektedir.

Mercedes-Benz Kamyon Finansman olarak nihai hedefimiz, müşterilerimize kişiye özel, hızlı ve esnek mobilite çözümleri sağlamaktır. Uzun vadeli ve kişiye özel finansman çözümlerimizle, Dünya’yı hareket ettiren herkese sigorta ve finansal destek olarak özel bir ekosistem sunuyoruz. Müşterilerimizin bireysel yaşam tarzlarının ve taleplerinin farkındayız ve onların ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetler geliştiriyoruz.

Markaya özel ağır ticari araç finansman paketlerini bayi satış noktalarında araçla birlikte müşterilerimize sunmak ve ihtiyaçları doğrultusunda mümkün olan en iyi finansal desteği sağlamak, çalışmalarımızın her zaman başlangıç ​​ve odak noktası olmuş ve bu amaç şirket olarak her zaman itici gücümüz olmuştur. Sürdürülebilir çözümler hedefimizdir. Ve biliyoruz ki, birlikte bu hedefe daha hızlı ulaşabiliriz. Güçlü iş birliklerimizle ekip ruhunu her gün yaşar ve yaşatırız.